X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری


Image1

شب یلدا در آسایشگاه سالمندان آلزایمری و بیماران اعصاب و روان انجمن آلزایمر خیریه امام جواد(ع) استان مرکزی با حضور خیرین ، مددجویان و پرنسل انجمن برگزار گردید . برگزاری این مراسم با همکاری صمیمانه خانواده محترم عبدی و با اجرای موسیقی زنده خیر عزیز و ارجمند جناب آقای مجید عسگری و گروه محترمشان انجام گردید . خداوند خیرشان بدهد .

  


شب یلدا سالمندان خیریه امام جواد(ع)  مهمان خیرین بزرگوارگروه مهرآوران


 غبطه می خورم به درختی که تنهاترین است، به درختی که هرروز تنهاییش را در سکوتی سرد با سایه صبحگاهی پر می کند و هرشب در تاریکی بیشه ای به وسعت عالم در بغل بی کسی آرام می گیرد. اما هر روز با امیدی نو از خواب بر می خیزد، لبخند میزند و ادامه می دهد. در بهار جامه نو می پوشد، شکوفه میزند، با صدای بلند می خندد و خم به ابرو نمی آورد. اما او تنهاست..... خیلی تنها..........


گروه خیرین مهرآوران به رسم سالهای گذشته  این بار در خانه مشترکی بنام خانه انحمن آلزایمر خیریه امام جواد(ع)اراک بلند ترین شب سال و کهن ترین آیین باستانی را با شور و اشتیاقی مثال زدنی کنار سالمندان وبیماران روانی مزمن طلوع اراک جشن یلدا برپاکردند.

در این شب بیاد ماندنی خانم عبدی همراه گروه خانوادگی خود  ،همسر ، خانواده برادر،خواهر ،عمه ، خاله زن عمو و زندایی ودوستان تلگرامی مهرآوران ومدیریت وجمع پرشور پرسنل زحمت کش  همراه  خیر بزرگوار مجید عسگری وگروه خیر ونیکوکارش که درطول سال بیش ازده مورد درجمع سالمندان حضور پیدا می کنند ، شب یلدا با حضور در کنار سالمندان مرکز ، حال وهوای خاص به این شب دادند.

دیدار و گفت وگو با سالمندان ، شام ، خوردن شیرینی ، آجیل ، شکلات ، انار دانه شده، کدو ،لبو و.....همه بسته بندی شده به تعداد 220 عدد  از برنامه های این شب در خانه سالمندان بود.

 

 روز دوشنبه 30آذر94، ساعت 7شب  با جمعی حدود 50 نفر از دوستان گروه حامیان مهرآوران  به آسایشگاه سالمندان انجمن آلزایمر خیریه امام جواد (ع)  جهت برپایی مراسم شب یلدا رفتیم که علاوه برسالمندان  بیماران روانی مزمن طلوع وزنان سرپرست خانوار وبچه های بدسرپرست وبی سرپرست (ایتام )تحت پوشش خیریه امام جواد (ع)نیز حضور داشتند .

به دیدار پدران و مادرانی که با نگاههای منتظر ما را همیاری کردند.آنها سفره دلشان را گشودند و ما لحظاتی با گوش جان پای درددلهایشان نشستیم. آنان روزگاری جوانانی بودند سرزنده و شاداب و اکنون  نگاه پرمهر و دست نوازشگری باید نوازش کند چین و چروکهای زمانه را از دستان و چهره های غمگینشان. 


 در ادامه گروه موسیقی با نواختن آهنگهای شاد و سایر دوستان با همراهی گرمشان شور و حالی در این عزیزان به وجود آوردند . خنده های گاه و بیگاهشان، آواز خوانی و نگاههای گرم و صمیمانه شان موجب دلگرمی ما و قد خمیده شان مسبب تعظیم ما بر آستان صبر ایوبشان بود


قسمتی ازپیامهای دوستان درگروه:

آقای شمسی نوشته بودند من برای اولین بار به آسایشگاه آمدم دیدم که این برنامه چگونه آنها را شادکرده ومی خندن،مخصوصا اونایی که جوان بودندوخودم هم کلی شادشدم ودراینجابود که فهمیدم آدمهارونمی توان باظاهرشون قضاوت کرد وآدمها جقدر باهم فاصله دارن وامشب تدارکات ،شام ،موسیقی وخانم مجری همه عالی بود

آقای عبدی نوشته بودند شادی توصورت تک تک  مددجویان  موج می زد ومنم خوشحال بودم ازاین شادی که این عزیزان داشتند

   در طی مراسم پذیرایی توسط خیرین عزیز  انجام گردید و برنامه در ساعت 10/5 پایان یافت.

    باسپاس از مسئول گروه خانم عبدی واعضاء گروه مهر آوران و عزیزانی که در اجرای این برنامه شاد و سرشار از نیکی دوستان ما را همراهی نمودند


درپایان ازکلیه اعضاءگروه مهرآوران نهایت سپاسگزاری رابعمل می آورمتاریخ : سه‌شنبه 1 دی‌ماه سال 1394 | 09:16 ب.ظ | نویسنده : زارعی | نظرات (0)
.: Weblog Themes By VatanSkin :.